مزیت استفاده از دوربین مدار بسته

مزیت استفاده از دوربین مدار بسته

پیشگیری از وقوع جرم

بدون شک یکی از مهمترین مزیت های نصب دوربین مدار بسته همین موضوع می باشد بی شک می توان گفت که داشتن دوربین مدار بسته در ساختمان به عنوان یک عامل بازدارنده برای سارقان و افراد سودجو خواهد بود.

نظارت بر فعالیت افراد

سیستم های دوربین مدار بسته این امکان را به شما می دهد، تا نظارت کاملی بر عملکرد و فعالیت افراد و هر آنچه در محل نصب دوربین ها اتفاق می افتد داشته باشید.

‌استفاده به جهت مدرک و ابزاری برای جمع آوری شواهد

در یک حادثه تلخ و یا وقوع یک جرم ، داشتن یک سیستم دوربین مدار بسته واقعا کمک کننده می باشد ، زیرا دوربین مدار بسته بهترین و ارزانترین راهکار برای جمع آوری اطلاعات می باشد.

‌ایجاد سوابق

سوابق ورود و خروج افرادی را که وارد ساختمان شما می شوند را میتوانید داشته باشید تا با این کار اطمینان حاصل نمایید که همه چیز به درستی در حال انجام می باشد. و در صورت بوجود آمدن حوادث ناگوار مراجعه به دوربینهای مدار بسته کمک شایانی به شما خواهد کرد.

کم کردن هزینه ها و ریسک

نظارت کامل محل مورد نظرتان و ضبط وقایع و همچنین دسترسی آنلاین از راه دور توسط مالک ، خطرات را کاهش خواهد داد و از وقوع حوادث زیان باری مانند سرقت، آتش سوزی، خرابکاری و غیره جلوگیری می نماید.

مانیتورینگ مناطق با ریسک و خطرات احتمالی بالا

دوربین های مدار بسته قادر می باشند در مناطقی که خطراتی از جمله آتش سوزی ، دمای بسیار بالا و یا بسیار پایین ، وجود حیوانات خطرناک و بطور کلی شرایطی که امکان حضور مستقیم انسان وجود ندارد و یا بسیار خطرناک می باشد ، نصب خواهند شد و می تواند با نصب دوربینهای مدار بسته در آن مناطق، خسارت احتمالی را کاهش دهند و در صورت وقوع حوادث نیروهای کمکی از جمله اورژانس و آتش نشانی را بلافاصله از این موضوع آگاه ساخت.

کمک به مراقبت از کودکان و افراد سالخورده

با استفاده از سیستم های دوربین مدار بسته در خانه می توان ایمنی فرزندان و سالمندان خود را کنترل کرد. علاوه بر این، شما می توانید خدمتکار خود را تحت نظر بگیریدو اطمینان حاصل کنید که همه چیز بصورت عادی در جریان است.

‌کنترل دفتر کارتان از هر نقطه

اگر این امکان را ندارید تمام وقت در دفتر کار خود باشید، اما می خواهید بدانید چه اتفاقاتی در شرکتتان می افتد، سیستم های امنیتی می تواند به شما کمک کند تا از همه اتفاقاتی که در محل کارتان می افتد آگاه باشید ؛ علاوه بر این کارکنان شما هم وقتی بدانند که شما بر روی عملکرد آنها نظارت دارید عملکرد بهتری خواهند داشت و در واقع دوربین های امنیتی به شما در جهت نظارت بهتر بر روی کارکنان سازمانتان کمک خواهند کرد.

افزایش احساس امنیت و آرامش برای مشتریان

بانک ها و فروشگاههای مجهز به دوربین های مدار بسته به مشتریان احساس امنیت و آرامش بیشتری می دهند.

حفاظت از کارکنان شما

دوربینهای مدار بسته می توانند کارکنان شما را در برابر خشونت احتمالی مشتریان محافظت کنند و همچنین می توانند سندی جهت مقابله با اتهامات دروغ و خلاف واقع باشند تا امنیت کسب و کار و کارکنان شما را تامین کنند. تیم دورابین با بیش از هشت سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای سیستم های امنیتی مبتنی بر دوربین مدار بسته و انجام بیش از هزار پروژه مرتبط با سیستمهای امنیتی آماده ی ارائه ی خدمات متنوعی از جمله مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی و فروش دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی می باشد

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *